Bez kategorii

Jak zdobyć wizę do Sri Lanki?

Sri Lanka to miejsce wyraźnie warte odwiedzenia. Każdego roku przybywa tam coraz więcej jednostek poszukując intrygujących doświadczeń. Dlaczego Sri Lanka to tak szczególne miejsce? Co wymaga załatwić z dokumentów przed ? W szczególności – skąd wziąć wizę?

Sri Lanka – fenomenalne miejsce

Sri Lanka nade wszystko zachwyca rozpiętością krajobrazu. Wypatrzymy tam ładne dziewicze plaże z palmami, górskie wierchy przesycone dżunglą, step spośród safari, miejsca do nurkowania. Do tego są serdeczni ludzie i optymalna, ciepła temperatura.

Wiza na Sri Lankę


Co wypadałoby załatwić przed zaplanowaniem podróży? Generalnie powinno się mieć wizę. Na szczęście nie jest natomiast ona nadzwyczaj kosztowna ani uciążliwa do załatwienia, aczkolwiek trzeba ją posiadać. W jaki sposób można ją uzyskać?

na lotnisku


W zasadzie jest możliwe nabywać taką wizę na lotnisku. Generalnie jednak raz, że jest ona droższa, ponieważ kosztuje 35 dolarów za 30 dni, dwa – gdy tylko wysiądziemy na lotnisku to do okienka wizowego powita nas kolosalna wręcz kolejka.

Sri Lanka wiza internetowa

Niezaprzeczalnie bardziej atrakcyjne jest wybrać e wizę. Na czym to polega? Jako pierwsze wyszukujemy stronę internetową ETA i wybieramy wizę, którą chcemy. W następnej kolejności wypełniamy formularz, który jest dostępny w większości europejskich języków, oprócz polskiego. W następnej kolejności trzeba opłacić wizę za pomocą karty kredytowej. Na zakończenie należy odczekać kilka godzin, czasem 2-3 dni i odbieramy numer własnej wizy. Należy wydrukować to potwierdzenie wizy z jej numerem i pokazać na lotnisku w właściwym okienku. Taka wiza na 30 dni kosztuje 30 dolarów.

Wiza Sri Lanka internetowa – z pośrednikiem


Co jednak zdziałać, jeżeli nie znamy tak wystarczająco innych języków, gdy boimy się, że coś mylnie wypełnimy? Dlatego też poprawnym sposobem jest wybór pośrednictwa wizowego. W tym miejscu trzeba będzie tylko wysłać zgodną opłatę i również swoje dane osobowe i inni zrealizują za nas wniosek i zajmą się wszelkimi formalnościami. To zdecydowanie wygodne i komfortowe rozwiązanie, szczególnie jeśli pierwszy raz planujemy taką wizę.

Źródło:
eta visa Sri lanka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *