Bez kategorii

Meble do gastronomii ze stali nierdzewnej – polski producent

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Nowoczesna oraz w pełni fachowa gastronomia szczyci się posiadaniem najwyższej jakości mebli gastronomicznych a także sprzętu kuchennego.

Nie ulega wątpliwości, iż środkiem każdego budynku gastronomicznego istnieje kuchnia, która powinna być po pierwsze funkcjonalna, czysta i przestronna. Zachowanie schludności, w szczególności w kuchni jest zdeterminowane od rodzaju mebli — sprzęty wykonane ze stali nierdzewnej jesteśmy w stanie nadzwyczaj łatwo wyczyścić, a co najistotniejsze uchować w schludności przez długi okres.

Meble do gastronomii ze stali nierdzewnejNiewątpliwie, stal nierdzewna znalazłazastosowanie w wielu sferach życia – robione są z niej meble nierdzewne do gastronomii, wysokiej jakości wyposażenie kuchenne, sztućce, tace do serwowania posiłków, wózki przewożące gotowe dania, regały oraz półki, chłodnie, blaty stoły, zlewy, krzesła i sporo innych rzeczy.
Meble nierdzewne do gastronomii charakteryzują się znaczącą trwałością na urazy mechaniczne, specjalnie utwardzona stal jest bardzo trwała także na incydentalne rozlanie cieczy o kwaśnym lub zasadowym pH.

Zalety mebli ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to także elegancki design – gładka, błyszcząca powierzchnia nie chłonie brudu, nie odbarwia się, a także nie powoduje alergii u pracujących na niej osób.
Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej posiadają także wartościową zaletę – cechuje je wysoka czystość wykorzystywania, co symbolizuje, iż na rzetelnie wymytym blacie nie będą szerzyć się chorobotwórcze mikroorganizmy.

Spośród innych zalet wolno wymienić:
– nadzwyczaj długi okres użytkowania bez straty dla powierzchni,
– możliwość oddania części ze stali nierdzewnej do recyklingu,
– duży komfort stosowania,
– ładny design,
– odporność na wysokie i nadzwyczaj małe temperatury,
– w przeciwieństwie do drewna nie posiada porów które mogłyby się stać w pewnym sensie domem dla różnego typu insektów,
i wiele innych.Pielęgnacja mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej jest nader łatwa – trzeba sprzątać je delikatną szmatką z dodatkiem zwykłych detergentów kuchennych, używanych do zmywania naczyń albo porządkowania wnętrza szafek kuchennych. Po czyszczeniu detergentem nawierzchnię trzeba starannie spłukać czystą wodą.

Znajdź idealne meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej tutaj: meble gastronomiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *