Bez kategorii

Sprzęt gastronomiczny – obieraczka do ziemniaków

Elektryczna obieraczka do ziemniaków – konieczne wsparcie w kuchni

W wielu lokalach gastronomicznych, restauracjach a nawet gospodarstwach domowych – elektryczna obieraczka do ziemniaków stanowi niezbędne urządzenie, bez którego panie domu nie wyobrażają sobie gotowania. W czym znajduje się jej niezwykłość? A także czy należałoby zainwestować w takie akcesoria?

Przede wszytskim – to ekonomiczne rozwiązanie

Obieraczki do ziemniaków posiadają za zadanie w szybszy i precyzyjniejszy sposób obrać warzywa aniżeli w sytuacji manualnego obierania. W istotnie krótszym czasie posiadamy możliwość obrania sporej części – co stanowi wygodę w wielu kuchniach – w restauracjach bądź stołówkach. Dodatkowo, postać obierana jest sporo przyjemniejsza. Maszyna za pomocą wody, którą wcześniej wlewa się do środka, mechanicznie usuwa skórkę z ziemniaka a woda, która płynie przez sprzęt, myje wszelkie zabrudzenia.

W drugiej kolejności – domowe obieraczki

Elektryczne obieraczki do ziemniaków wolno nabyć już w marketach za ok. 100 lub 200 zł. Ogół zależy od tego, do jakich ilości a także do jakiego miejsca jest nam ten przyrząd konieczny. Prostą elektroniczną obieraczkę do ziemniaków od sprawdzonych fabrykantów jesteśmy w stanie nabyć już za 400 zł. Wspaniale sprawdza się podczas obierania młodych, świeżych ziemniaków. To znaczny komfort dla każdej gospodyni a także możliwość zaoszczędzenia czasu w kuchni.

Następnie – sprzęt gastronomiczny

Z kolei, do biznesów gastronomicznych perfekcyjny będzie większy oraz bardziej produktywny ekwipunek. Przykładowa obieraczka do ziemniaków do restauracji zdoła posiadać objętość ok. 6 kg oraz wydajność 100 kg/h. Tego typu wyposażenie może kosztować kilka tysięcy złotych, aczkolwiek w miejscach, w których podawane są znaczne liczby dań – jest on konieczny. Skóra odłączona od ziemniaków jest niezwykle cienka, co znaczy że lokal nie traci na walorach smakowych artykułu – co również jest nader ważne.

Idąc z duchem czasu, warto zainwestować w taki przyrząd do każdej kuchni. Należałoby niemniej jednak pamiętać, aby taki przyrząd był od wypróbowanych fabrykantów, gdzie mamy gwarancję niezawodności i trwałości.

Dobierz produkt: obieraczki do ziemniaków .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *