Bez kategorii

Wieczór panieński – jak go spędzać ?

To aktualnie rytuał, iż ostatni wieczór przed ważnym wydarzeniem w życiu, jakim niewątpliwie jest zawarcie związku małżeńskiego, kobiety i mężczyźni spędzają na szalonej zabawie. To tego rodzaju chwila oddechu przed połączeniem się na stałe z tym jedynym/tą jedyną. Słowo „szalony” jest tu użyte nie dosłownie, w końcu chodzi o wyśmienitą zabawę i należyte „pożegnanie wolności”, jak częstokroć określają to organizatorzy i uczestnicy takich zabaw.
W damskim gronie szalenie modne są wieczory panieńskie w klubach, gdzie jedną z atrakcji jest męski striptiz kraków . Kiedyś traktowany z dużą ilością nieufności lub wyraźnie wyśmiewany, ten sposób zyskiwania pieniędzy przez mężczyzn stał się niesłychanie cieszący się popularnością w współczesnych czasach. W końcu mamy równouprawnienie, skoro mężczyźni oglądają striptizerki, z jakiej przyczyny kobiety nie miałyby oglądać atrakcyjnych męskich ciał. Wieczór panieński kojarzy się z zakończeniem pewnego etapu w życiu i traktowany jest jak ostatnie szaleństwo przed poważnym życiem, stąd też panie nader często decydują się na taką formę jego spędzenia.


Kluby z męskim striptizem angażują wysportowanych, zgrabnych i pewnych siebie młodych mężczyzn tak aby zabawiali kobiety, które w ten sposób przyjemnie spędzają czas. Młode Panie tuż przed zamążpójściem są już odpowiednio wyedukowane przez starsze koleżanki, jakie w sposób przerysowany lub zupełnie uroczysty opisują uroki życia małżeńskiego. Młodość musi się wyszaleć, jak to mówią, toteż dziewczyny chętnie urządzają wieczory panieńskie w klubach z męskim striptizem. Taka forma spędzania ostatniego wieczoru jako kobieta niezamężna ma także swoje ograniczenia, wynikające choćby z norm panujących w tego typu lokalach. Flirtować można, natomiast kontakty cielesne są zabronione. Chodzi o rozrywkę i o iluzję, iż wszystko można, istnieje nawet niepisana reguła mówiąca, że to, co wydarzyło się na wieczorku panieńskim nie liczy się w ostatecznym rozrachunku i jawnie nie mówi się o tym późniejszemu partnerowi.
Popularność takiego typu wieczorów panieńskich wiąże się także z tym, że człowiek chce zapewnienia o swojej atrakcyjności, a męski striptizer patrzący z podziwem na młodą dziewczyne na pewno tego rodzaju uczucie dostarcza. Dla wielu dziewczyn to niezwykle przyjemne pożegnanie panieństwa.

Na podstawie: męski striptiz kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *