Bez kategorii

Wystrzałowe wakacje na urokliwych bułgarskich plażach. Urlop w Bułgarii

Bułgaria to od kilku lat jeden z najbardziej lubianych kierunków wakacyjnych podróży Polaków. Przemawia za tym między inni koszt wakacji w tym miejscu. Wakacje w Bułgarii są względnie tanie w porównaniu do innych krajów. Co więcej, Bułgaria to też gwarancja ślicznej, słonecznej pogody, co w przypadku odpoczynku na czarujących bułgarskich plażach jest niezwyczajnie ważne.

Wycieczki do Bułgarii oferuje nieomalże każde biuro podróży. Ofert istnieje w następstwie tego na tyle dużo, że każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Główne pytanie które należy sobie zadać to dokładny kierunek wyprawy. Przeważającą popularnością wyróżniają się przede wszelkim dwa kurorty położone nad Morzem Czarnym. Mowa tu o Słonecznych Brzegu oraz Złotych Piaskach. To doskonałe miejsca dla właśnie tych, którzy uwielbiają wypoczynek na plaży. Ale nie tylko piaszczyste plaże i piękne morze oferują te kurorty. W przypadku Słonecznego Brzegu warto jest dodatkowo zwiedzić miasteczko Nesebyr, które wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Złote Piaski polecić można tym, którzy preferują mniej zaludnione miasta.


Bułgaria autokarem – Idealne dla osób chcąc zobaczyć więcej

Jeżeli wyselekcjonujemy już kierunek wyjazdu warto zastanowić się nad transportem. Możliwości jest bez wątpienia kilka. Można pojechać samochodem, polecieć samolotem lub wybrać się autokarem. W przypadku wyjazdu do Bułgarii szczególnie polecić można właśnie wyjazd autokarem. Zorganizowana wyprawa to stanowczo mniejsze koszty transportu. W dodatku to prawdopodobieństwo poznania wielu nowych, interesujących osób w trakcie wycieczki. Nie można także zapomnieć o tym, że podróż autokarem to także możliwość ujrzenia wielu fascynujących miejsc po drodze. Przede wszystkim pod warunkiem podróż odbywa się z przewodnikiem. A te podróże na ogół oferują biura podróży. Bułgaria autokarem będzie zatem świetnym rozwiązaniem dla tych, dla których oprócz odpoczynku ważny jest także wymiar turystyczny.

Jeśli zatem chcemy zobaczyć interesujące miejscowości, wypocząć ciesząc się śliczną pogodą, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do biura podróży i weryfikacja ofert wycieczek autokarowych do Bułgarii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *